شور و شوق، نه تنها کار می کند!

آنچه آرمان تک را متمایز می کند ارائه خدمات چندگانه  آنلاین با بهترین کیفیت و قیمتی مناسب به مشتریان عزیز خود می باشد.

علمی / پژوهشی

گروه تحقیقاتی آرمان تک با کمک اساتید و متخصصین با تجربه آماده ی مشاوره و آموزش کارهای علمی / پژوهشی در حوزه کامپیوتر و IT به پژوهشگران محترم میباشد.

ترجمه

گروه ترجمه آرمان تک ارائه دهنده خدمات نوين ترجمه متون و مقالات، ترجمه شفاهي، و ويرايش تخصصي، با بالاترين كيفيت و در كوتاهترين زمان ممكن با بهره مندي از شبكه ي گسترده اي از بهترين مترجمين متخصص، كيفيت تمامي خدمات خود را به صورت برگشت وجه تضمين مينمايد. گروه ترجمه آرمان تک با در اختیار داشـتن تعداد زیـادی مترجم متخصـص   در تمامی زمینه ها آماده ترجـمه کتبـی و شفاهی میباشـند.

آموزش

موسسه آموزشی آرمان تک با چندین سال تجربه در عرصه تدریس و با در اختیار داشتن اساتید ، مربیان مجرب و برنامه نویسان حرفه ای سعی بر آن دارد تا با کمترین هزینه آموزشهای تخصصی را بصورت آنلاین و حضوری ارائه دهد…

طراحی گرافیک

گروه طراحی گرافیک آرمان تک به شما کمک میکنند قدم هایی استوار در مسیر جاودانه شدن برندتان بردارید و همیشه در افکار مخاطبان هدف ماندگار شوید. خدمات ما شامل طراحی لوگو، ست اداری، کاتالوگ، بروشور، پوستر، بیلبورد، اسلایدر، ۳بعدی و وب سایت میباشد.

کدنویسی

آرمان تک با بهره گیری از برنامه نویسان حرفه ای خود، آمادگی طراحی ، برنامه نویسی و پیاده سازی انواع پروژه های دانشجویی ، ساخت نرم افزار و اپلیکیشن موبایل به بهترین شکل و کمترین زمان میباشد.

پشتیبانی و نگهداری

با توجه به اینکه موضوع پشتیبانی و مدیریت کارهای شما از لحاظ اهمیت و حساس بودن برای مشتریان همانند خدمات پس از فروش یک کالا دارای ارزش می باشد، همواره سعی داریم که به عنوان تخصصی ترین مجموعه ی ارائه دهنده خدمات پشتیبانی شرکت ، عملکردی بر مبنای حس مسئولیت پذیری داشته و با پاسخگوی همیشگی به مشتریان خود ، خدمات متمایز و متفاوتی را در این خصوص ارائه دهیم.

سفارش پروژه خودتان را ثبت کنید.

سفارش پروژه

top